Historia

HISTORIA

HIRSCH-POL

Spółka Hirsch-Pol powstała w 1981r., w Osielsku koło Bydgoszczy, jako mały zakład produkcyjny zatrudniający kilka osób. Początkowo jej działalność skupiała się głównie na wytwarzaniu ekologicznych farb wodorozcieńczalnych dla rynku lokalnego. Innowacyjne podejście, wiedza i doświadczenie pracowników sprawiły, że asortyment wyrobów zaczął się stopniowo poszerzać o farby rozpuszczalnikowe, masy szpachlowe, masy hydroizolacyjne, systemy dociepleń i inne. Kilka lat później firma była znana już nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale w całym kraju za sprawą trzech głównych marek: Aplause, Ekoral i Superprofi.

Wkrótce do naszej oferty dołączyły zestawy edukacyjne Pablo i Family Art. Zaczęliśmy produkować je z myślą o tych, którzy chcą rozwijać zdolności artystyczne i pobudzać kreatywność, spędzając przy tym miło czas. W skład zestawów wchodzą przybory niezbędne do wykonania żelowych witrażyków, figurek odlewanych z gipsu, świeczek dekoracyjnych i innych ozdób, oraz ciekawe pomysły i porady.

Obecnie jesteśmy nowoczesnym, dobrze prosperującym zakładem przemysłowym, zaopatrującym w nasze wyroby zarówno europejskich jak i azjatyckich konsumentów. To co nas wyróżnia na tle innych producentów artykułów dekoracyjnych i DIY dla branży budowlanej, to znaczny udział Private Label w naszej ofercie. Naszym klientom świadczymy pełen wachlarz usług w tym zakresie, począwszy od projektu wyrobu, poprzez specjalistyczne badania, przygotowanie graficzne etykiet, kończąc na produkcji i dostarczeniu towaru do sklepów. Dzięki zautomatyzowanym liniom produkcyjnym, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i wysokiej jakości aparaturze kontrolno-pomiarowej, mamy możliwość realizacji w krótkim czasie dużych i złożonych zamówień.

Zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, hurtowników i duże sieci handlowe. Mamy nadzieję, że ta strona internetowa pozwoli przybliżyć nasz asortyment również tym z Państwa, którzy nie słyszeli o nas wcześniej i zachęci do skorzystania z naszej bogatej oferty.